ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС „Лето без бриге,проведи крај књиге“

Кристијан Ђорђевић,ученик петог разреда наше школе, освојио је ПРВО место на Литерарном конкурсу „Лето без бриге, проведи крај књиге“ у категорији ученика од петог до осмог разреда а који је био расписан у јуну 2017. године.

Конкурс је био намењен ученицима основних и средњих школа. Учествовало је укупно 140 радова у три категорије и то: 54 рада ученика нижих разреда, 75 радова ученика виших разреда и 11 радова ученика средњих школа.

Најбољи радови биће објављени на сајту и Фејсбук страни Друштва.

Додела награда: књиге, дипломе и похвалнице биће у октобру 2017. године на свечаности поводом Међународног дана школских библиотека.

Библиотекари школа чији ученици освоје прва места добиће бесплатну чланарину за 2018. годину.

Честитамо Кристијану на постигнутом успеху и освојеном ПРВОМ месту као и његовом предметном наставнику српског језика Милици Коларевић.