ДАН ШКОЛЕ -2018

Дана 14.12.2018.године,прослављен је Дан школе.

Деца су заједно са својим наставницима,учитељицама,васпитачицом припремили пригодан  садржај .Уз обраћање директора наше школе Биљане Пивљаковић ,поздрав гостима ,додељени су поклони ученицима за одличан успех,резултате и учешће на такмичењима .Такође,награђени су и педагог школе Драгана Караклајић,наставници,Милица Коларевић,Влајко Ристановић ,као и помоћни радник ,Владимир Богдановић.

Затим се присутнима  обратио председник општине Ивањица ,Зоран Лазовић.

После обраћања почела је приредба,коју су отворили предшколци.После предшколаца,смењивали су се плес ,песма и глума.Ученици су припремили комад из „ГОСПОЂЕ МИНИСТАРКЕ“,уз асистенцију професорке српског језика Милице Коларевић,као и нумере групе Галија „СТАРЕ ТРУБЕ“на челу са наставником музичке културе Томицом Брадић.Поред неколико нумера ,имали су и наступ плеса,који је са ученицима припремила професорка Јасмина Мићић.

Уз велики број гостију,наставника и деце дружење је протекло у лепом расположењу.