ДЕЧИЈА НЕДЕЉА 2019.: „ДА ПРАВО СВАКО – ДЕТЕ УЖИВА ЛАКО!“, ТРЕЋИ ДАН.

Paragraph

Данас, 09. октобра 2019. године, у оквиру Дечије недеље, професор физичког и здравственог васпитања у нашој школи, ИВАН ПЕТРОВИЋ (Ivan Fiketa Petrovic), обележио је са ученицима старијих разреда спортски дан Дечије недеље, турниром у баскету 3×3.

Ученици старијих разреда су уживали у овом спортском надметању и дружењу.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА 2019.: „ДА ПРАВО СВАКО – ДЕТЕ УЖИВА ЛАКО!“, ТРЕЋИ ДАН.

Данас, 09. октобра 2019. године, у оквиру трећег дана Дечје недеље реализовали смо и следеће активности:

1. ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА – посета директорки школе – Биљани Пивљаковић. Неколико ученика млађих разреда посетило је директорку наше школе. Она их је срдачно дочекала, па су ученици имали прилику да је питају за све недоумице као и да једно време обављају директорску функцију. Јављали су се на телефон, одговарали на питања осталима, прикупљали документа. Дружење је протекло у пријатном расположењу.

2. Други део активности везаних за данашњи дан био је у знаку ЈЕСЕЊЕГ БАЗАРА у којем су учествовали ученици млађих и старијих разреда, у организацији учитељица и наставнице ликовне културе. Користећи јесење плодове и машту наши ученици су правили маске и шешире необичних дезена.

Ученици су тако испред школе носећи маске и шешире учествовали у дефилеу, након чега су њихови радови изложени на штанду.