ВАСКРС У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ НАШЕ ШКОЛЕ У ЦРВЕНОЈ ГОРИ

… још један класификациони период се завршио и за ученицу трећег разреда наше школе у Црвеној Гори – ЈОВАНУ ЗАРИЋ.

Јована и њена учитељица МИЛКА РАДИВОЈЕВИЋ су обележиле почетак прославе васкршњих празника правећи васкршње симболе.

Христос васкресе!

НАШИ ПРЕДШКОЛЦИ У СУСРЕТ ВАСКРСУ

Данас, 19. априла 2022. године, васпитач у припремном програму у нашој школи БРАНКА БОШЊАКОВИЋ организовала је Васкршњу радионицу за своје ученике и њихове родитеље.

Наши најмлађи ученици и њихови родитељи правили су симболе Васкрса – радујући се овом највеселијем хришћанском празнику. Време су провели у причи и дружењу.

Браво!

ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ УЧЕНИКА ШЕСТОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ ВУКАШИНА РАДОЊИЋА

Данас, 10. априла 2022. године, у ОШ ,,Таковски устанак“ у Такову, одржано је регионално такмичење из историје на коме је учествовао и ученик шестог разреда наше школе ВУКАШИН РАДОЊИЋ.

Вукашин је освојио 3. место и тиме стекао пласман на републичко такмичење из историје.

Честитамо Вукашину и његовом предметном наставнику МИЛУТИНУ СТАНИСАВИЋУ на успеху! Браво!👏