ТАКМИЧЕЊЕ ЗАНИМЉИВИ ПОЛИГОНИ

У среду 4.10.2017.године ОШ “Вучић Величковић“из Међуречја организовала је такмичење Занимљиви полигони,на челу са наставником физичког васпитањаЈасмином Мићић.Наставник је одредио 4 вође екипа  ПЛАВА,ЖУТА,ЦРВЕНА  И  ЗЕЛЕНА,који су сами изабрали екипе,а правило је било да свака екипа има бар по једну девојчицуи да свака екипа има ученике из бар два разреда.У такмичарском делуна полигону препрека прво су одмерили своју агилност ,а касније су се забавили игром НЕ ЉУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ у мало другачијој форми –ученици су били фигуре.Салу је испунила велика ангажованост и добро расположење.Победу у оба дела такмичењаје однела ПЛАВА ЕКИПА цији је вођа био Лука Вучетић ученик осмог разреда,а чланови Никола Радивојевић,Никола Величковић,такође уценици осмог разреда и Марија Савић ,ученица 6 разреда.