У петак ,  10.новембра2017.године у ОШ „Сретен Лазареевић „у Приликама одржан је Меморијални турнир у стоном тенису“Марина Пејовић“.Учествовали су ученици из разних школа општине Ивањица као и ученици ОШ „Јездимир Трипковић“ из Латвице.Из наше школе су учествовала два ученика осмог разреда Лука Вучетић и Никола Величковић.Такмичили су се у категорији дечака 7 и 8 разреда за коју је наступало 10 ученика.Након што су присутни наставници одредили парове извлачећи бројеве такмичење је почело.Оба ученика наше школе су однела убедљиву победу у првом колу такмичења ,чиме се Никола пласирао директно у полуфинале,док је Лука морао да одигра још један меч који је такође добио резултатом 2:0.Ученици наше школе су у полуфиналу одиграли међусобни меч у коме је Лука Вучетић био бољи без изгубљеног сета.У мечу за треће место Никола Величковић је изгубио од Игора Пејовића,Ученика ОШ „Сретен Лазаревић“ из Прилика и тако заузео 4 место,а Лука Вучетић је у финалу изгубио од Мирољуба Томића ,такође ученика школе из Прилика и тиме заслужио 2.место на овом турниру.Што се тиче осталих категорија ,Дарко Радовановић из ОШ“Јездимир Трипковић“из Латвице освојио је 1.место у категорији дечака до 6 разреда,а у истој категорији за девојчице прво место је заузела Маријана Бајовић из ОШ „Сретен Лазаревић“ из Прилика.У категорији девојчица 7 и 8 разреда 1.место је освојила Ана Зечевић из ОШ „Милинко Кушић“из Ивањице .Ученици су у сјајној атмосфери и пред публиком одиграли овај турнир у веома позитивном расположењу.