ДЕЧЈА НЕДЕЉА – ДАН ПЕТИ – „ПОДЕЉЕНА СРЕЋА, ДВА ПУТА ЈЕ ВЕЋА!“

Последњег, петог дана Дечје недеље, успешно је реализовано неколико активности: ликовна радионица „На крилима јесени“ – на којој су ученици млађих разреда украшавали направљена крила јесењим лишћем и цвећем; завршетак хуманитарне акције прикупљања финансијске помоћи за породицу Јовановић са Опаљеника, уз сликовито представљене речи подршке упућене Данијели, Давиду и Милошу; додела награда за литерарни и ликовни конурс, организован на нивоу наше школе. Током свих претходних дана, у холу школе је постављена ликовна изложба радова наше ученице Јулијане Богдановић, која својим ликовним стваралаштвом не оставља равнодушним. Дечју недељу смо затворили активношћу „Наше жеље лете ка небу“, када су ученици на балонима исписали своје скривене и неостварене жеље, пустили их ка небу у нади да ће се свака остварити до следећег дружења и неке нове Дечје недеље.