Новогодишња приредба

Дана 30. децембра 2015. године у нашој школи одржана је приредба код предшколаца. Посетио их је Деда Мраз и поделио им пакетиће.
Од ОШ „Милинко Кушић“ на поклон смо добили и ормариће за ученике нижих разреда, а од општине и Канцеларије за младе у сарадњи са Фондацијом „Деца за децу“ смо добили шведску клупу, мини-препоне, заштитну мрежу за прозоре, мрежицу за стони тенис, лоптице за рефлексе, чуњеве за фискултурну салу. Фудбалски савез је школи донирао пет фудбалских лопти, мрежу за лопте, девет маркера, чуњеве и тренерку.
Ученици су направили пригодну журку након завршених часова у учионици школе где су се служили слаткишима и соковима. Атмосфера је била ведра и весела, а ученици су се радовали распусту и снегу који су дуго очекивали.
Прочитано је обавештење да ће настава почети 11. јануара.
Срећне новогодишње и божићне празнике жели вам колектив ОШ „Вучић Величковић“.

sl (3) sl (2) sl (1)