НАШИ УЧЕНИЦИ НА ДОДЕЛИ НАГРАДА ПОВОДОМ ТРАДИЦИОНАЛНОГ КОНКУРСА ЦРВЕНОГ КРСТА ,,КРВ ЖИВОТ ЗНАЧИ“

Данас, 11. маја 2022. године четири ученика наше школе присуствовала су додели награда поводом традиционалног конкурса Црвеног крста Крв живот значи.

Захвалнице за учешће на овом конкурсу добили су Тијана Главинић, Ђорђе Главинић и Јулијана Богдановић у категорији ликовних радова и Урош Мијаиловић у категорији литерарних радова, као и њихови предметни наставници.

Посебна захвалницу је добила наша школа због активног учешћа у промоцији и неговању хуманих вредности.

ТРЕЋЕ МЕСТО НА ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ ,,СЕЛО МОЈИХ ПРЕДАКА“ ЗА УЧЕНИЦУ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ ЗАГОРКУ ЗЛАТИЋ

У недељу, 8. маја 2022. године, у Дому културе у Бресници, одржана је свечана додела диплома поводом литерарног конкурса „Село мојих предака“ који је расписала ОШ ,,Ђенерал Марко Ђ. Катанић“ поводом великог јубилеја – осам векова Бреснице (1222-2022).

Ученица трећег разреда наше школе ЗАГОРКА ЗЛАТИЋ освојила је 3. место на литерарном конкурсу.

Честитамо Заги и њеној предметној наставници ДАНКИ ЛИШАНИН!

Браво! Свака част! 👏

МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ,,МИСЛИША 2022″

Након реализованог основног нивоа Математичког такмичења ,,Мислиша 2022″ (10. марта 2022. године) на адресу наше школе стигли су и резултати које су постигли ученици који су на овом такмичењу учествовали.

Ученица 3. разреда наше школе, ЗАГОРКА ЗЛАТИЋ, освојила је 2. награду, постигавши 96 бодова (од могућих 100).

Честитамо Заги и њеној учитељици ДАНКИ ЛИШАНИН на постигнутим изузетним резултатима као и свим осталим ученицима који су учествовали и желимо им још више успеха и награда у наредним такмичењима! Браво!