Фалун Дафа у нашој школи

Ове недеље су нас посетили пријатељи из Београда како би поделили са нама вештине Фалун Дафе.

Фалун Дафа (такође Познат Као Фалун Гонг) је напредна пракса само-култивације, Која припада Будашколи. Фалун Дафу је основао Ли Хонгџи, мајстор ове праксе. То је дисциплина у којој саображавање са основном природом универзумаЏен, Шан, Рен (Истинитост, Благост, Трпељивост) чини  основу Праксе. Пракса се наводи према највишим карактеристикама космоса, и заснива се на принципима који су темељ еволуције космоса. Учења мајстора Лија су изложена у бројним текстовима, међу којима су Фалун Гонг, Џуан Фалун, Велики пут испуњења Фалун Дафе, битно за даље напредовање, и Велики стихови. Ова и остала дела су преведена на 38 језика, и званично су објављена и дистрибуирају се широм Света.

2014-06-05 12.38.43 2014-06-05 13.18.02

Више слика можете погледати на страни Галерија.