Ликовни конкурс „Деки и баки с љубављу“

Удружење “НВО Заједно-подршка“, Центар за социјални ра Ивањица,Црвени крст Ивањица и Дом здравља Ивањица, под покровитељством Општине Ивањица расписали су конкурс под називом “Деки и баки с љубављу“ за најлепшу честитку. Ученици су на украсним папирима који су им достављени израдили честитке у техници која је њима најприхватљивија (колаж, темпера, водене боје…).
Три најуспешније честитке по мишљењу стручне комисије су награђене.
Ученик првог разреда, наше школе, Радоњић Вукашин један је од награђених ученика.

0-02-05-9841d329ad9257c7223880cfdb5dbf084620230ded7790202513e0c2a3bff5e3_full

Пажљивко у „ОШ Милинко Кушић“

Агенција за безбедност саобраћаја је у сарадњи са Министарством грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, организовала активност са циљем безбедног учешћа деце у саобраћају.
У ОШ „Милинко Kушић“ у Ивањици, 10.11.2016. је организован интерактивни час коме је присуствовало 230 првака са територије Општине Ивањица. Ученици су од Пажљивка, који је већ 6 година присутан, учили како треба да се понашају у саобраћају.Овом часу присуствовали ученици наше школе.

sl-1 sl-2 sl-3

Дечији маскембал „Приличка бајка“

Извештај са Oпштинског такмичења у оквиру обележавања Дечије недеље, учешће на маскембалу

,,Приличка бајка“  2016.

Општина: Ивањица

Оганизатор:  ОШ ,,Сретен Лазаревић„, Прилике                         Школска 2016/17.година

Дечији  маскембал  ,,Приличка бајка„,  у организацији  ОШ,,Сретен Лазаревић„ у Приликама, одржан је 24.октобра, са почетком у 12.00 часова.

На такмичењу је учествовало 200 маски.

Маскембал је такмичарског карактера и има четири категорије.

1. категорија – узраст до 6 година
  2. категорија – узраст од 7 до 10 година
  3. категорија – узраст од 11 до 14 година
  4. категорија – групна маска

Маскембал је пратио стручни жири у чијем саставу су били:

1. Миладин Вујисић – наставник ликовне културе
  2. Горан Костић – наставник ликовне културе
  3. Ивица Богдановић – професор историје уметности

У  червртој катргорији – групна маска учествовали су и ученици  ОШ,, М.Вучићевић – Зверац„ из Братљева.

:

Пласман Име и презиме ученика Разред Име школе Број остварених бодова
I МЕСТО Маска

,, Лампек„

из Прилика

ОШ “Сретен Лазаревић„

Прилике

II МЕСТО Маска

,,Шума„

Из Братљева

ОШ “М.Вучићевић – Зверац`

Братљево