Новогодишње расположење у нашој школи

И ове године, низом активности обележили смо  новогодишње празнике. Ученици су били ангажовани кроз певање, цртање, извођење скечева.

Једна од првих активности подразумевала је кићење јелке. На часовима ликовне културе, уз помоћ наставнице ученици су правили Снешка Белића и показали  изузетну креативност и машту.  Новогодишња еуфорија трајала је неколико дана па су се ученици потрудили да улепшају своје учионице.

Ученици млађих разреда такође су уз помоћ учитељице правили занимљиве творевине од пластичних чаша.

У  учионицама су окачени и изложени најлепши радови са новогодишњом тематиком . Писане су и новогодишње честитке које су ученици припремали за своје родитеље, баке и деке. Након часова 30. децембра одржана је новогодишња журка. Ученици су донели слаткише, сокове и грицкалице и заједно се почастили у трпезарији школе.