ПРОСЛАВА 8.МАРТА У НАШОЈ ШКОЛИ

Данас, 08. марта 2018. године, у ОШ „Вучић Величковић“ Међуречје организована је приредба поводом прославе Међународног дана жена – 8. марта. Захваљујемо се свим мамама, бакама, теткама и сестрама које су данас дошле у нашу школу и тиме увеличале прославу Дана жена.

МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „МИСЛИША“-У НАШОЈ ШКОЛИ

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Данас, 08. марта 2018. године, са почетком у 12 часова одржано је математичко такмичење под називом „Мислиша“ за ученике од првог до седмог разреда. Такмичење је трајало од 12 часова до 13:30 часова и одржано је у кабинету за математику.

ЕКОЛОШКИ КУТАК

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Данас, 08. марта 2018. године у току седмог часа, Тим који се бави уређењем наше школе – направио је еколошки кутак који има за циљ да подигне еколошку свест деце када је у питању рециклажа и сортирање отпада.

Уз разнобојне канте за отпад – постављена је и канта коју смо добили на поклон од Регионалног центра за управљање отпадом ЈКП „Дубоко“ Ужице – који су прошлог петка одржали предавање на тему рециклаже у нашој школи.