ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У СТРЕЉАШТВУ

Дана 29.03.2018.године у ОШ „Милинко Кушић“ је одржано Општинско такмичење у стрељаштву за ученике основних и средњих школа,категорије пионири и јуниори .На такмичењу су учествовали ученици ОШ „Милинко Кушић“ ,један ученик ОШ“Вучић Величковић“из Међуречја и један ученик ОШ „Сретен Лазаревић“из Прилика и само једна ученица средње школе.Ученик осмог разреда наше школе Никола Величковић наступао је на овом такмичењу.По броју остварених бодова ,заједно  са учеником Николом Парезановићем ,заузео је треће место,али се овом ученику рачунао бољи пласман,јер је имао више бодова у другој серији гађања од ученика наше школе.Честитамо ученику наше школе Николи Величковићу на оствареном успеху.Треба напоменути да је за противнике имао ученике који ,за разлику од њега ,овај спорт тренирају већ дуже време.