КУТАК У ШКОЛИ

ПРИЛИЧКА БАЈКА 2018.

Наша небеска тела и временске прилике на заслуженом и најлепшем месту у нашој школи! Још једном, свака част наставницама Јасмини Танкосић и Јасмини Мићић на раду и труду!

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА -ДАН ПЕТИ (05.10.2018)

У петак, 5. октобра 2018. године, у оквиру Дечије недеље, професори разредне наставе у нашој школи, Јелена Самарџић и Данка Лишанин, као и професорка српског језика, Милица Коларевић, са ученицима су реализовале следеће активности:

1. Ликовна радионица “Добра играчка“ – имала је за циљ да омогући ученицима да ликовно изразе своју креативност, маштовитост и таленат у прављењу играчке, од припремљених материјала. Ђаци су веома успешно реализовали своје сјајне идеје у дела, која су касније изложена и оцењена од стране жирија (у чијем су саставу били и ученици и наставници).

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

2. Активност “Цртам, шарам и стварам“ је имала за циљ да ученици осмисле и повежу што занимљивије садржаје кредама у боји и тако још један дан у Дечијој недељи учине веселим, шареним и дечијим.

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

3. Додела награда и похвала за учешће на ликовном и летерарном конкурсу је реализована последња, у низу многобројних овонедељних активности.

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Ученици су похваљени и награђени за прва три места, у категорији млађих и старијих разреда, како на летерарном, тако и на ликовном конкурсу, организованим на нивоу наше школе. Ученике је наградила директорка наше школе – Биљана Пивљаковић.