НАСТАВНИЧКО ВЕЋЕ И ПЕДАГОШКИ КОЛЕГИЈУМ НА КРАЈУ ПРВОГ КЛАСИФИКАЦИОНОГ ПЕРИОДА ШКОЛСКЕ 2018 / 2019. ГОДИНЕ И ОБУКА ИЗ ОБЛАСТИ БЕЗБЕДНОСТИ И ЗДРАВЉА НА РАДУ

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Дана, 15. новембра 2018. године, са почетком у 16 часова, одржани су Наставничко веће и Педагошки колегијум на крају првог класификационог периода школске 2018 / 2019. године на коме су потврђени успех и владање ученика на крају првог тромесечја.

Поред анализе рада Наставничког већа и анализе реализације образовно-васпитног процеса у прва три месеца ове школске године, анализиране су и посете стручне службе наше школе (школског педагога Драгане Караклајић) часовима разредне и предметне наставе а речи је било и о припремама за обележавање Дана школе.

У наставку горепоменутих седница, одржана је и обука из области безбедности и здравља на раду којој су присуствовали сви запослени у нашој школи.

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje