НОВОГОДИШЊЕ АКТИВНОСТИ У НАШОЈ ШКОЛИ

СРЕЋНИ ПРАЗНИЦИ

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Нова 2019. година је на прагу ❄️ Новогодишња еуфорија траје ☃️Ученици наше школе и њихови наставници су, данас, низом активности обележили новогодишње и божићне празнике – организован је Новогодишњи базар, затим новогодишњи квиз (у коме је победио тим Дејана Маричића, уеника VII разреда) а потом је изабрано и најлепше написано писмо Деда Мразу – које је написао ученик II разреда наше школе – Лазар Величковић.

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Браво за читав тим наставника и стручних сарадника који је учествовао у осмишљавању и реализацији прелепих предновогодишњих активности!

Нека празници почну! 🍀☃️❄️🎉

ПОДЕЛА ПАКЕТИЋА -ИСТУРЕНО ОДЕЉЕЊЕ ЦРВЕНА ГОРА

Црвени крст Ивањице традиционално реализује,сваке године,поделу новогодишњих пакетића.Ученици наше школе,у издвојеном одељењу у Црвеној Гори,добили су данас новогодишње поклоне.Уз весело одељенско дружење,окићену јелку,игру и песму,уживали су и радовали се поклонима и Новој години.Захваљујемо се Црвеном крсту Ивањице што је улепшао дан нашим ученицима.