ОД ПОНЕДЕЉКА, 13. СЕПТЕМБРА 2021. ГОДИНЕ, ОБРАЗОВНО-ВАСПИТНИ ПРОЦЕС У НАШОЈ ШКОЛИ ЋЕ СЕ И ДАЉЕ ОДВИЈАТИ ПО ПРВОМ МОДЕЛУ – НЕПОСРЕДНО (У ШКОЛИ) – ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ ОД ПРВОГ ДО ОСМОГ РАЗРЕДА

Погоршана епидемиолошка ситуација на територији општине Ивањица проузроковала је прелаз на други, комбиновани, модел наставе у многим школама које се налазе на територији наше општине.

С обзиром на дозвољени број ученика у одељењу који је прописало Министарство просвете, науке и технолошког развоја и сигурно окружење где образовно-васпитни рад може да се одвија у школи, ОШ “Вучић Величковић“ наставља да ради по ПРВОМ моделу – ученици иду сваки дан у школу, истовремено, а настава се одвија непосредно – у учионици.

Часови трају 45 минута.

Време поласка превоза ученика путника остаје исто.

Настава почиње у понедељак, у 8 часова, по устаљеном распореду часова и динамици рада.