Пријем првака у новој школској години 2016/2017

У први разред Основне школе“Вучић Величковић“у Међуречју уписало се 6 ученика.Тим поводом у четвртак 01.септембра 2016.године организован је пријем првака.

Пригодан програм су припремили ученици млађих разреда.Садржај приредбе чиниле су музичке тачке,рецитације и драмски текстови.Приредби су присуствовали будући прваци,њихови родитељи,учитељи као организатори приредбе,наставници школе,као и директор школе Биљана Пивљаковић.

Ученици првог разреда распоређени су да наставу прате у комбинованом раду са ученицима IV разреда код учитељице Милке Радивојевић.Заједно са родитељима,будући прваци,провели су један час у учионици у којој ће учити.Тада су родитељи добили информације о уџбеницима,прибору и кућном реду школе.

Списак ученика првог разреда:

1.Величковић Андреа

2.Јевтовић Николина