13.11.2017.године одржано је предавање на тему „БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ“,фондација Тијане Јурић.

13.11.2017.године одржано је предавање на тему „Безбедност деце на интернету“,фондација Тијане Јурић.

Ово едукативно предавање је почело у 11 часова  у библиотеци у  ГИМНАЗИЈИ .Предавање су слушали и ученици осмог разреда наше школе,као и ученици других школа истог узраста. Поред презентације деца су учествовала и у дискусији на тему ИНТЕРНЕТА ,као и БЕЗБЕДНОСТИ на истом.Кроз пар краткотрајних филмова могли су да се информишу о безбедности при коришћењу различитих апликација, о  опасностима која прете на Интернету,као и случајевима истих у реалном животу. Предавање је било врло поучно,конкретно и веома едукативно .

Предавање је трајало до 12 часова.