УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА ХУМАНИТАРНОЈ ИЗЛОЖБИ “ТЕХНИКА И ПРЕДУЗЕТНИШТВО“ У ЧАЧКУ

„Техника и предузетништво у Моравичком округу“ је назив данашње хуманитарне изложбе у Чачку где је се продајом макета скупљао новац за болесну децу.

Ову изложбу је организовао Технички факултет Чачак.

Ученици наше школе су излагали макете и узели учешће у акцији и излагали своје радове заједно са својом наставницом технике и технологије САНЕЛОМ МИТРОВИЋ.

Скупљени новац је предат организатору изложбе. Изложбу је организовао актив наставника технике и информатике.

Данашњу хуманитарну изложбу “Техника и предузетништво“ медијски су пропратили Јавни медијски сервис Србије и регионална телевизија ТВ Лав плус Чачак.

Подршку нашим ученицима и њиховој наставници технике и технологије пружили су: педагог школе ДРАГАНА КАРАКЛАЈИЋ и наставник географије НЕЂЕЉКО ЛЕКОВИЋ.