Данас, 20. марта 2022. године, у Основној школи ,,Мајор Илић“ у Кушићима одржано је општинско такмичење из историје на коме су учествовали и ученици наше школе.
Ученик шестог разреда нше школе, ВУКАШИН РАДОЊИЋ, освојио је друго место.
Честитамо Вукашину и његовом предметном наставнику МИЛУТИНУ СТАНИСАВИЋУ на успеху и пласману на регионално такмичење! Браво!
