ДРУГО МЕСТО ЗА УЧЕНИКА ШЕСТОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ, ВУКАШИНА РАДОЊИЋА, НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Данас, 20. марта 2022. године, у Основној школи ,,Мајор Илић“ у Кушићима одржано је општинско такмичење из историје на коме су учествовали и ученици наше школе.

Ученик шестог разреда нше школе, ВУКАШИН РАДОЊИЋ, освојио је друго место.

Честитамо Вукашину и његовом предметном наставнику МИЛУТИНУ СТАНИСАВИЋУ на успеху и пласману на регионално такмичење! Браво!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

*
*
Website