ЧЕТВРТО МЕСТО ЗА УЧЕНИЦУ СЕДМОГ РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ, МИЛИЦУ САВИЋ, НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ШАХА

Дана 19. марта 2022. године у ОШ ,,Татомир Анђелић“ у Мрчајевцима одржано је регионално такмичење из шаха на коме су учествовала и три ученика наше школе.

Ученица седмог разреда наше школе МИЛИЦА САВИЋ освојила је 4. место.

Честитамо Милици и њеном предметном наставнику ИВАНУ ПЕТРОВИЋУ на постигнутом успеху! Браво!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

*
*
Website