Дана 19. марта 2022. године у ОШ ,,Татомир Анђелић“ у Мрчајевцима одржано је регионално такмичење из шаха на коме су учествовала и три ученика наше школе.
Ученица седмог разреда наше школе МИЛИЦА САВИЋ освојила је 4. место.
Честитамо Милици и њеном предметном наставнику ИВАНУ ПЕТРОВИЋУ на постигнутом успеху! Браво!






