ДЕЧИЈА НЕДЕЉА ДРУГИ ДАН (02.10.2018)

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА МЈУЗИКЛУ “МАЧАК У ЧИЗМАМА“ У ДОМУ КУЛТУРЕ У ИВАЊИЦИ

Данас, 02. октобра 2018. године, у оквиру обележавања Дечије недеље 2018. чији је овогодишњи мото МОЈЕ ЈЕ ПРАВО ДА ЖИВИМ СРЕЋНО И ЗДРАВО, ученици наше школе су у Дому културе у Ивањици имали прилику да погледају мјузикл „Мачак у чизмама“. На сцени је троје глумаца дочарало догодовштине из чувене бајке браће Грим.

Ученици су били одушевљени мјузиклом, што су показали и њихови осмеси. Уживали су у дијалозима и песми глумаца, које су поздрављали бројним аплаузима. Нестрпљиво су ишчекивали даљи развој радње и навијали за срећан завршетак бајке.

Са мјузикла су ученици изашли усхићени и пуни утисака.

Локална самоуправа организовала је за ученике сеоских школа бесплатан превоз.

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic MedjurecjeФотографија корисника OS Vucic Velickovic MedjurecjeФотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje