КВИЗ ЗНАЊА О ЦРВЕНОМ КРСТУ

У 9 часова је почело такмичење на тему „Шта знаш о Црвеном крсту“.

НА ТРАДИЦИОНАЛНОМ КВИЗУ ЗНАЊА О ЦРВЕНОМ КРСТУ ,УЧЕСТВОВАЛИ СУ И УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ.ОВО ТАКМИЧЕЊЕ У ЗНАЊУ ОРГАНИЗУЈЕ СЕ СВАКЕ ГОДИНЕ КАКО БИ СЕ ДЕЦА МАЊИХ РАЗРЕДА УПОЗНАЛА СА ЗНАЧАЈЕМ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЦРВЕНОГ КРСТА .УЧЕНИЦИ СУ ЗАЈЕДНО СА НАСТАВНИКОМ РАДОМ ПЕРУНИЧИЋЕМ УЧЕСТВОВАЛИ У ОВОМ ТАКМИЧЕЊУ.

Након теста волонтери су децу одвели у парк,приређен им је доручак .

ХРАНИЛИЦЕ ЗА ПТИЦЕ У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ

У ЦИЉУ ОДГОВОРНОГ ОДНОСА ПРЕМА ЖИВОТИЊАМА И У КОРЕЛАЦИЈИ СА НАСТАВНОМ ЈЕДИНИЦОМ ,НАПРАВИТИ ХРАНИЛИЦЕ ЗА ПТИЦЕ ,22 АПРИЛА 2019.УЧЕНИЦИ ПЕТОГ РАЗЕРЕДА СУ СПРОВЕЛИ АКЦИЈУ СА НАСТАВНИКОМ БИОЛОГИЈЕ,РАДОМ ПЕРУНИЧИЋЕМ.

ПРОЛЕЋНИ КРОС РТС-а „КРОЗ СРБИЈУ“ У НАШОЈ ШКОЛИ

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

10. маја 2019. године, са почетком у 10 часова, у организацији професорке физичког и здравственог васпитања, Јасмине Мићић, одржан је пролећни крос РТС-а „Кроз Србију“ ученика свих разреда у нашој школи.

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic MedjurecjeФотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА СЕДМОМ МЕЂУНАРОДНОМ WILLKOMMEN ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА – 18. МАЈА 2019. ГОДИНЕ

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje

Три ученика наше школе – ПЕТАР АЏИЋ (7. разред), ФИЛИП ЈОВАНОВИЋ (3. разред) и ВУКАШИН РАДОЊИЋ (3. разред) представљаће, 18. маја 2019. године, нашу школу на седмом међународном такмичењу из енглеског језика Willkommen – у оквиру пројекта “Знањем кроз Европу“ а под покровитељством Немачко – аустријског културно едукативног центра “Willkommen“ (www.willkommen.org.rs).

Петру, Филипу и Вукашину желимо много успеха и среће на Willkommen такмичењу!