ПРВАЦИ, ДОБРО ДОШЛИ!

Данас, 31. августа 2020. године, у 10 часова, професор разредне наставе – ЈЕЛЕНА САМАРЏИЋ – примила је нову генерацију првака у нашој школи и пожелела им топлу добродошлицу. Том приликом је поделила креативно осмишљене дипломе и пригодне поклоне специјално припремљене за сваког од њих.

Игоре, Милоше, Ђорђе и Вукашине – добро нам дошли!

ПРИЈЕМ УЧЕНИКА ПРВОГ И ПЕТОГ РАЗРЕДА У ПОНЕДЕЉАК, 31. АВГУСТА 2020. ГОДИНЕ, У 10 ЧАСОВА

Обавештавамо ученике првог и петог разреда наше школе као и њихове родитеље да ће се пријем нове генерације првака и петака обавити у понедељак, 31. августа 2020. године, са почетком у 10 часова у просторијама школе када ће бити одржани и родитељски састанци.

Нову генерацију ученика првог разреда ће примити професор разредне наставе ЈЕЛЕНА САМАРЏИЋ, док ће нову генерацију ученика петог разреда примити професор енглеског језика ДРАГАН МИЛОЊИЋ.

Желимо им топлу добродошлицу и много лепих и успешних тренутака у њиховом основношколском образовању! Добро дошли и срећно!