МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ У ПРВОМ КРУГУ МЕЂУНАРОДНОГ KGL ТАКМИЧЕЊА ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА У УЖИЦУ ОВОГ ВИКЕНДА

Дана, 16. марта 2019. године, са почетком у 13:30 часова, у Ужичкој гимназији, одржаће се први круг међународног такмичења из енглеског језика KGL (Kangaroo Global Linguistics) у организацији The International Testing Authority (ITA) и The Institute for the Development of Educational Assessment (IDEA).

Два ученика наше школе, ФИЛИП ЈОВАНОВИЋ (III разред) и ПЕТАР АЏИЋ (VII разред) узеће учешће на овом међународном такмичењу које ће бити одржано у Ужицу током предстојећег викенда.

На KGL такмичењу, ученици се могу такмичити од нивоа pre-A1 до B2+ а сви нивои су у складу са описима нивоа у Заједничком европском оквиру за језике (CEFR).

Фотографија корисника OS Vucic Velickovic Medjurecje