Дечја недеља – дан четврти “Подељена срећа, два пута је већа“

Данас, 08. октобра 2020. године, са почетком у 11:30 часова, у нашој школи је одржана интерактивна представа у којој су главну улогу имали девојчица и дечак по имену Маша и Миша.

Маша и Миша су раздрагани и весели дечји ликови који су уз игру и песму анимирали како децу тако и запослене у нашој школи и учинили им четврти дан Дечје недеље, заиста, посебним.

Данас је нашу школу посетио и председник општине Ивањица, господин МОМЧИЛО МИТРОВИЋ – који је у разговору са ученицима наше школе након представе открио и њихову главну жељу – да деца у Међуречју добију игралиште са трамболином, тобоганом, љуљашкама и клацкалицама. Господин Митровић је обећао да ће им жеља бити услишена а потом је замолио пар дечака да му нешто помогну – да заједно разделе многобројне поклоне на дар: бициклу, лопте, слаткише, воће и, оно најглавније, преукусну торту.

Завршио се још један дан Дечје недеље испуњен радошћу и смехом. Хвала свима који су томе допринели.