УЧЕНИЦИ И НАСТАВНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ У ПОСЕТИ АСТРОНОМСКЕ ОПСЕРВАТОРИЈЕ У БЕОГРАДУ И 64. МЕЂУНАРОДНОМ САЈМУ КЊИГА

Ученици наше школе на предавање о космосу у библиотеци Астрономске опсерваторије у Београду.

Испред Астрономске опсерваторије Београд. 👋 Хвала доценту МИЛАНУ СТОЈАНОВИЋУ на дивном пријему и сјајном предавању. До следеће посете … ⭐🌙🌞

25. октобар 2019. – Ученици наше школе на 64. Међународном београдском сајму књига! 📖📖📖

ПОСЕТА УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА НАШЕ ШКОЛЕ АСТРОНОМСКОЈ ОПСЕРВАТОРИЈИ БЕОГРАД НА ЗВЕЗДАРИ У ОКВИРУ МЕЂУНАРОДНОГ ПРОЈЕКТА “СУСРЕТ СВЕТОВА 3“

Сутра, 25. октобра 2019. године, у оквиру пројекта “Сусрет светова 3“, ученици и наставници наше школе који су укључени у пројекат “Сусрет светова 3“ посетиће Астрономску опсерваторију Београд на Звездари где ће имати прилику да кроз разговор са астрофизичарима прошире своје знање о небеским телима и законитостима које владају у свемиру као и да “завире“ у космос уз помоћ телескопа.

Своју сутрашњу посету Београду – ученици и наставници наше школе ће искористити како би посетили и 64. Међународни сајам књига.

ДОДЕЛА НАГРАДА НА ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ “ИМАМ ПРАВО, АЛИ И ОБАВЕЗУ“

Ученици наше школе су и ове године у оквиру Дечје недеље учествовали на литерарном конкурсу који је по девети пут расписала Градска библотека „Светислав Вуловић” у сарадњи са Ивањичким друштвом учитеља.

Тема конкурса је била: „Имам право, али и обавезу”.

Два ученика наше школе освојила су награде.

У конкуренцији ученика четвртог разреда, ученик УРОШ МИЈАИЛОВИЋ освојио је треће место.

У конкуренцији ученика петог и шестог разреда, ученик ГЕОРГИЈЕ МАРИЧИЋ освојио је друго место.

Ученици су данас, 23. октобра 2019. године, присуствовали додели награда у Плавој сали Дома културе.

Награде у виду књига доделили су им Емилија Перуничић, директорка ивањичке Градске библиотеке и Милан Парезановић, као председник Ивањичког друштва учитеља.

Наши ученици су имали прилику да чују првонаграђене радове, као и да се фотографишу са осталим ученицима који су освојили неку од награда. Са доделе награда су понели најлепше утиске.