СА ЧАСОВА ЈЕДНОСМЕНСКЕ НАСТАВЕ

На почетку другог полугодишта школске 2021 / 2022. године ученици наше школе су започели нови пројекат на једносменској настави код наставнице САНЕЛЕ МИТРОВИЋ.

Ученици првог и другог разреда одабрали су израду макета и цртање, док су ученици трећег и четвртог разреда одабрали да раде декупаж на дрвету.План и идеја за реализацију у другом полугодишту јесте да се ураде симболи Међуречја: школа, црква, споменици.

Поред тога, ученици ће радити декупаж икона на дрвету. Ученици млађих разреда су користили, четкице, лепак за дрво, лак. Ученици седмог разреда су радили гравуру – уз помоћ оловке за цртање и обележавање. Научили су како да је користе правилно и испробали и научили како ради.

Пројекат има за циљ да ученике научи тимском раду, да савладају нове технике сходно свом узрасту.

Овај пројекат је у плану да се заврши изложбом дечјих радова за Васкрс.

Браво за ученике који похађају часове обогаћеног једносменског рада и њихову наставницу САНЕЛУ МИТРОВИЋ.