ОСМИ МАРТ ОБЕЛЕЖЕН У НАШОЈ ШКОЛИ

Поводом Међународног дана жена, 8. марта, у нашој школи је реализована радионица „У срцу моје маме и моје срце куца” са ученицима млађих и старијих разреда. У радионици су учествовале и маме ученика па су том приликом заједно правили креативне поклоне у виду срца која су им касније и дарована. Такође, осим на овој радионици ученици млађих разреда су заједно са својим учитељицама на часовима ликовне културе правили честитке за своје маме. Радионица је протекла у пријатној и подстицајној атмосфери. Ученицима су подршку пружили и библиотекар наше школе, Славица Ћурчић, учитељице Јелена Самарџић, Данка Лишанин и Милка Радивојевић, педагог Анђела Радовић, наставник грађанског васпитања Милева Видић као и наставник српског језика Милица Башић који су координисали активности.