ПРИЈЕМ УЧЕНИКА КОД ПРЕДСЕДНИКА ОПШТИНЕ

Поводом обележавања Дечије недеље председник општине Ивањица, Момчило Митровић, организовао је пријем за децу предшколског и школског узраста.

Ученици наше школе: Загорка Златић, Вукашин Богдановић и Дарко Богдановић, имали су част и задовољство да се у друштву својих вршњака нађу у канцеларији председника и поставе питања на која најтачнији одговор могу добити управо од председника општине.

ПЕТИ ДАН ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ У НАШОЈ ШКОЛИ

У оквиру Дечије недеље – њеног последњег дана – у школи је одржан мали концерт за ученике млађих разреда.

Наставник музичке културе ТОМИЦА БРАДИЋ изводио је ауторске песме и обраде нумера популарне музике („Куче што мјауче“, „Чоколада“, „Шта ћу сад да радим“, „То раде“, „Ногице свађалице“) и уз интеракцију са ученицима направио пригодну музичку радионицу за крај Дечије недеље.

Наставница ликовне културе ЈАСМИНА ТАНКОСИЋ реализовала је ликовну радионицу. Овим активностима и званично је затворена Дечја недеља 2022.